Jonavos kultūros centras - Koncertas-terapija „MAUDYNĖS GONGE“

Renginio detalės

Meno galerija
Renginio pradžia:
2017-12-05 19:00
Renginio pabaiga:
2017-12-05 20:00
Koncertas-terapija „MAUDYNĖS GONGE“

Garso „vonia" – tai patalpa kurioje vyksta garsų misterija.
Ir visi esantys gongo „vonioje" yra saugiai vedami garso keliu Irmidos ir Manto Petrulių. Susitikę vėl, skleidžiantys meilę, šviesą, gėrį... Šeimoje auga trys ypatingi vaikai.

Kiekvienas grojantis gongu vedlys, skleidžia savo energiją. Per mus tekanti energija, gongo garsas, vibracija ir terapija Jus išvalys nuo neigiamų emocijų, ir paleisite tą tūnantį drakoną gyvenantį kiekvieno mūsų viduje, paleisite baimę, nerimą, stresą ir prieš Jus atsivers šviesa, šviesa kuri yra kiekvieno iš mūsų širdyje.

Taip pat Irmida Petrulė veda individualius asmeninius susitikimus, terapijas. Atveriami energetinių centrų blokai, tai suteikia harmonijos mūsų kūnams. Terapija užbaigiama „gydomuoju garso masažu".

Grupinės terapijos meditacija „MAUDYNĖS GONGE" yra labai senovinė technika, visa garso vonia, sukurianti nuostabų jausmą visuose mūsų kūnuose. Gongo garso ir Tibeto dubenų, koshi varpelių , dambrelių, fleitos, perkusijų garso signalai siunčia signalus į mūsų visus kūnus, fizinį, emocinį, dvasinį...

„MAUDYNĖS GONGE" Jus nuplaus Gongo ir kitų instrumentų garsų bangomis. Nėra vandens, ir jums nereikia nusiimti jokių drabužių, jūs tiesiog atsigulkite ant kilimėlio, šiltai apsiklojate pledu ir atsipalaiduokite. Ir apie 1 valandą esate apsupti gyvais garsais. Būtent čia ir išgirsite unikalią garso ir jausmų patirtį „klausausi savo kūno".

Atkuriamas energijos balansas, išvalomas Jūsų kūnas ir siela ir suteikiama angelų apsauga.
Jei manysime, kad garsas yra vibracija, ir ji daro įtaką kiekvienai dalelei, tuomet suprantame, kad garsas girdimas ne tik per ausis, bet ir per visas mūsų kūno ląsteles.

Šios gongo „vonios" tinkamos nuo kūdykio įsčiuose iki vėlyvos senatvės .... amžiaus ribos nėra. Joje gali dalyvauti visi.

Informacija tel. +370 614 44495

Bilieto kaina suaugusiems - 10 Eur, vaikams - 8 Eur.

Svarbi informacija! Šiuo metu bilietų rezervacija nevykdoma – bilietus galite įsigyti Jonavos kultūros centro Kasoje.