Eglutės įžiebimo šventė 2018

Gruodžio 4 d. į Jonavą atvykęs Kalėdų senelis sušlapo kojas, tačiau lietus neišgąsdino ne tik jo, bet ir visų mūsų, gausiai susirinkusių miesto eglės įžiebimo šventėje.

Sąjūdžio aikštėje visi kartu žengėme keturis žingsnius Kalėdų stebuklo link ir įžiebėme nuostabią mūsų miesto eglę.
Jau nuo 17.30 val. besirenkančius miesto gyventojus pasitiko visiems gerai pažįstami personažai. Vaikai turėjo galimybę ne tik su jais nusifotografuoti, bet ir gauti kuponus į kalėdines dirbtuves, kuriose gamino žvakes, kalėdinius žaisliukus, glaistu piešė ant meduolių, gėrė arbatą ir keliavo į Kalėdų senelio paštą rašyti jam laiškų.
Renginio tema – „Keturi žingsniai Kalėdų stebuklo link“ – kalbėjo apie svarbiausius žmogaus jausmus: meilę, gerumą, dvasingumą ir vienybę. Simboliškai jie buvo perkelti ir į sceną, juos, tikimės, juto visi, susirinkę Sąjūdžio aikštėje.
Galiausiai pasirodęs Kalėdų senelis kartu su Jonavos rajono savivaldybės meru Eugenijumi Sabučiu įžiebė miesto eglę. Taip prasidėjo laukimas: švenčių, sniego, stebuklo, cinamono ir mandarinų kvapo.
Vakar nestigo sveikinimų ir linkėjimų, šiltos arbatos ir šiltų jausmų.
Tegul meilė, gerumas, vienybė lieka ne tik iki didžiųjų žiemos švenčių, tegul viso to mūsų kasdienybėje nestinga ir po to