Joninių slėnyje linksmai ir spalvingai pasitikome vasarą - Jonavos kultūros centras

Paieška

Tarptautiniai projektai

Jonu respublikaJonu respublikaTarptautinis projektas „JONINĖS JONAVOJE“ sviesa amzinoji Jonavasviesa amzinoji JonavaTarptautinis chorų festivalis „ŠVIESA AMŽINOJI DAINOS“
homo ludenshomo ludensTarptautinis meno forumas „HOMO LUDENS“
Antradienis, 06 birželio 2017 10:51

Joninių slėnyje linksmai ir spalvingai pasitikome vasarą

„Svajonių vasara prasideda“ – tokiu šūkiu savaitgalį Joninių slėnyje jonaviečiai pasitiko vasarą. Nuo pat popietės iki vakaro Jonavos kultūros centro organizuotame renginyje skambėjo muzika, šokiai, vaikai maudėsi putose, o savo veiklas skirtingose Joninių slėnio erdvėse pristatė įvairios Jonavos organizacijos – Visuomenės sveikatos biuras, ugniagesiai, Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras, biblioteka, kariai ir kiti.

Bemaž daugiausiai emocijų ir džiaugsmo mažiesiems šventės dalyviams suteikė putų šou bei Jonavos kinologų klubo prisistatymas. Šunų augintojai ne tik pristatė skirtingas augintinių veisles, tačiau ir jų sugebėjimus atlikti triukus ar apginti savo šeimininką.

Šventėje koncertavo bei savo gebėjimus rodė skirtingi Jonavos kolektyvai, veikė dailės, teatro bei kitos stotelės, o norintieji galėjo išbandyti treniruotę su šokliaisiais batais.

 

Jonavos žinių informacija.