Jonavos Joninės stebins Lietuvą - Jonavos kultūros centras

Paieška

Tarptautiniai projektai

Jonu respublikaJonu respublikaTarptautinis projektas „JONINĖS JONAVOJE“ sviesa amzinoji Jonavasviesa amzinoji JonavaTarptautinis chorų festivalis „ŠVIESA AMŽINOJI DAINOS“
homo ludenshomo ludensTarptautinis meno forumas „HOMO LUDENS“
Antradienis, 20 birželio 2017 14:30

Jonavos Joninės stebins Lietuvą

Birželio 23 dieną visus atvykstančius į Jonavą pasitiks užrašai ,,Jonų Respublika". 2005 m. įkurta Respublika, su sostine Jonava, jau turi 2300 užsiregistravusių piliečių iš Lenkijos, JAV, Olandijos, Norvegijos, Rumunijos, Ispanijos, Čekijos, Kroatijos, Italijos, Vokietijos ir 21 Lietuvos rajono.
Šių metų Joninių šventėje Jonavoje netrūks linksmybių. Veiks prekybos kermošius ir amatų kiemeliai, koncertuos grupės „Jonis", „Antikvariniai Kašpirovskio dantys", kolektyvai iš Jonavos. Susirinkusius sveikins Jonų Respublikos prezidentas, vyks naujojo prezidento inauguracijos iškilmės, pasiučiausios polkos šokėjų ir muzikantų konkursas „Jono kieme – šurmulynė" bei fotografijų konkurso „Žalu žalu žolynėlis" autorių apdovanojimai. Daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos bus rodomos didžiajame šventės ekrane. Žiūrovus stebins vandens ir ugnies reginys „Ein saulelė aplinkui dangų" su atlikėja Rasa Serra. Šventės kulminacija – šokančių spalvotų fontanų šou, kuris vyks prie Joninių tvenkinio. Šventę papuoš fejerverkai ir naktišokiai su grupe „Kristal" bei DJ Wild Dee. „Paruošėme įvairiapusę, Joninių šventės dvasią atitinkančią programą. Ją sudėliojome taip, kad žiūrovai galėtų ne tik pasyviai stebėti koncertus didžiojoje estradoje, bet ir turėtų galimybę aktyviai dalyvauti varžytuvėse, pasimokyti senųjų amatų, su vaikais nueiti į vaikų pramogų zoną. Sakoma, Joninių naktis gausi įvairių stebuklų ir burtų, todėl žiūrovų laukianti ugnies, muzikos, vandens ir šokančių fontanų programa išties turėtų būti mistiška bei įspūdinga" – pristatydamas šventę kalbėjo Jonavos kultūros centro direktorius Sergejus Jefimenka.