Kultūros centras dėkoja visiems, padėjusiems organizuoti Joninių šventę - Jonavos kultūros centras

Paieška

Tarptautiniai projektai

Jonu respublikaJonu respublikaTarptautinis projektas „JONINĖS JONAVOJE“ sviesa amzinoji Jonavasviesa amzinoji JonavaTarptautinis chorų festivalis „ŠVIESA AMŽINOJI DAINOS“
homo ludenshomo ludensTarptautinis meno forumas „HOMO LUDENS“
Pirmadienis, 26 birželio 2017 18:35

Kultūros centras dėkoja visiems, padėjusiems organizuoti Joninių šventę

Šių metų Joninės Jonavoje unikalios ne vien dėl to, kad nebuvo lietaus, bet ir dėl rekordiškai gausios žiūrovų minios, plūdusios iš visos Lietuvos. Už tai, kad šioje šventėje netrūko nei reginių, nei pramogų, esame nuoširdžiai dėkingi pagrindiniams šventės rėmėjamsJonavos rajono savivaldybei, AB „Achema“, UAB „Lintera“, UAB „Jotrungė“, AB „Jonavos grūdai“, BTA draudimui. Padėkos žodį tariame šventinės prekybos dalyvių būriui, noriai parėmusiam organizacinę šventės dalį.

Už patrankų salves tariame ačiū nuolatiniams partneriams – Mechanizuotajai pėstininkų brigadai „Geležinis vilkas“.

Už tai, kad visa Lietuva sužinojo apie Jonavoje vyksiančią Joninių šventę, dėkojame aktyviai talkinusiems informaciniams rėmėjams „Naujienoms“, „Lietuvos žinioms“, ,,Savaitraščiui Kaunui“, radijo stotims „Radiocentras“, „Tau“, portalui jonavoszinios.lt.

Dėkojame Upninkų folkloro ansambliui, kaimo kapelai „Savi“, Senamiesčio gimnazijos šokių studijai „Juventa“, Kūno kultūros ir sporto centrui, klubui „Jonavos bočiai“, baikerių klubui „Weak of will“, Jonavos krašto muziejui, „Achemos“ veteranų klubo nariams, Jonavos rajono savivaldybės teatrui, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklai ir Giedriui Chamanskiui, kurio valtelėje suposi naktinio ugnies bei vandens reginio dalyviai.

Už energingai atliekamas visas paskirtas užduotis ačiū savanoriams!

Joninės Jonavoje praėjo itin sklandžiai – už tai dėkojame Jonavos miesto seniūnijai, UAB „Jonavos paslaugos“, Jonavos priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, Jonavos rajono policijos komisariatui, VĮ „Jonavos miškų urėdija“, VšĮ „Jonavos greitosios medicinos pagalbos stotis“, UAB „Jonavos autobusai“, Mechanizuotajai pėstininkų brigadai „Geležinis vilkas“.

Ypač svarų padėkos žodį skiriame tiems, kam ši šventė ir skirta – Jonavos rajono gyventojams, miesto svečiams, visiems žiūrovams, gausiai lankiusiems ir savo aktyviu bei kultūringu dalyvavimu kūrusiems puikią Joninių nuotaiką.