RAMTATUKAI šventė jubiliejinį gimtadienį - Jonavos kultūros centras

Paieška

Tarptautiniai projektai

Jonu respublikaJonu respublikaTarptautinis projektas „JONINĖS JONAVOJE“ sviesa amzinoji Jonavasviesa amzinoji JonavaTarptautinis chorų festivalis „ŠVIESA AMŽINOJI DAINOS“
homo ludenshomo ludensTarptautinis meno forumas „HOMO LUDENS“
Penktadienis, 10 lapkričio 2017 12:48

RAMTATUKAI šventė jubiliejinį gimtadienį

Lapkričio 9-osios vakarą į Kultūros centro mažąją salę rinkosi folkloro gerbėjai. Proga labai simbolinė – penkerių metukų jubiliejų šventė Kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Ramtatukai“. Šventę pradėjusi kolektyvo vadovė Loreta Ratautienė apžvelgė per penkerius metus nuveiktus darbus, pasidžiaugė laimėjimais, didžiavosi, kad kolektyvas su koncertinėmis programomis yra apvažiavęs visus Lietuvos regionus, o šiais metais dalyvavo prestižiniame tarptautiniame folkloro festivalyje „Baltica“ Vilniuje. Vadovė akcentavo, jog šiuo metu kolektyvas itin kruopščiai ruošiasi dalyvauti Lietuvos Dainų šventės „Vardan tos..“ atrankose. „Jeigu pasiseks įtikinti atrankos komisiją, kolektyvas vasarą vyks į Vilnių ir pristatys savo programą Dainų šventės Folkloro dienoje“ – kalbėjo vadovė.
Į gimtadienio šventę susirinko daug svečių, kurie sveikino jubiliatus dovanodami ne tik gražių palinkėjimų, bet ir simbolinių dovanų. Barupės mokyklos folkloro ansamblis „Radastėle“ (vadovė Inga Petrikonienė) jubiliatams dovanojo linksmą koncertinę programą, o į šventę „netikėtai“ užklydusi Pepė Ilgakojinė (Laura Grigaliūnė) atnešė didžiulį tortą ir visus prajuokino painiodama kelintą gimtadienį švenčia folkloro ansamblis „Ramtatukai“. Bet Pepė nebūtų Pepė – net iš šios keblios situacijos išsisuko pakvietusi vaikus kartu padūkti ir suvalgyti jos atneštą tortą.
SU GIMTADIENIU, MŪSŲ MAŽIEJI RAMTATUKIEČIAI!