Sergejus Jefimenka

Direktorius

(8 349) 518 48

direktorius@jkc.lt

Jurgita Serapinė

Direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai

(8 687) 84498

jurgita.serapine@jkc.lt

Gintautas Masteika

Direktoriaus pavaduotojas bendriems ir ūkio reikalams

(8 687) 81608

gintautas.masteika@jkc.lt

Karolina Petrenčiuk-Naujokienė

Administratorius

(8 611) 496 42  

karolina@jkc.lt

Asta Trečiokaitė

Apskaitos specialistė

(8 637) 055 24

t.asta99@gmail.com

Renginių režisierė Jolita Driukienė (8 641) 52012 jolita.driukiene@jkc.lt
Etnokultūros specialistė-režisierė Jurga Roličienė (8 650) 21970 jurga.roliciene@jkc.lt
Garso operatorius Valentinas Strakalaitis (8 607) 63149 valentinas.strakalaitis@jkc.lt
Dailininkė Renata Kuliešienė (8 657) 76321 renata.kuliesiene@jkc.lt
Informacijos ir komunikacijos vadybininkė Indrė Darelaitė (8 641) 15817 indre.darelaite@jkc.lt
Dėl prekybos renginiuose Karolina Petrenčiuk-Naujokienė (8 611) 496 42 prekyba@jkc.lt
Šviesos operatorius Marius Šipavičius (8 670) 14602 marius.šipavicius@jkc.lt
Kasa (8 349) 51868 kasa@jkc.lt
Budintieji

(8 675) 17935

(8 349) 59997