Bukonių kultūros centras atvėrė duris

Spalio 23 d. nuo šiol Bukonių kultūros centre yra istoriškai svarbi diena, kuomet po renovacijos naujai duris atvėrė ir visus šiltai priėmė šios kultūros centro sienos.

Prieš ketverius metus pradėtas rašyti projektas dėl Bukonių kultūros centro renovacijos dabar jau nebe svajonė, o realybė virtusi kultūros vizija Bukonyse.

Atnaujinta ne tik Bukonių kultūros centro išorė, bet ir vidus: apšiltintas cokolis ir fasadas, įrengtas ir apšiltintas stogas su visais elementais bei stogeliais, pakeistos išorės ir vidaus durys, langai, grindys, atnaujintos sienos, įrengtos statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo bei pastato šildymo-vėdinimo sistemos, įrengtos žaibosaugos, jėgos elektros ir apšvietimo elektros tinklų, apsauginės ir gaisrinės signalizacijos sistemos.

Dabar bus galimane tik šiltai sėdėti ir klausyti koncertų, bet ir jaukioje salėje, repeticijų patalpoje būti ir priimti svečius. O į atidarymo šventę atvyko iš ties nemažai garbių svečių: tai Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Eugenijus Sabutis, Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė, Lietuvos Respublikos seimo nario Rimanto Sinkevičiaus patarėja Laimutė Slovikienė, Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro direktorius Sergejus Jefimenka, Bukonių bendruomenės nariai, rajono kultūros centro filialų atstovai. Visų svečių sveikinimo bei linkėjimo žodžius vainikavo Liudo Mikalausko šventinis koncertas. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo ir padėjo atverti Bukonių kultūros centro duris. Dabar ir Bukonyse kultūra vėl klestės!