Antradienį minint Tarptautinę Alzheimerio dieną penki Lietuvos miestai nušvis purpurine spalva

Kaip pranešė Asociacija Demencija Lietuvoje, šių metų rugsėjo 21 d. visame pasaulyje bus minima Tarptautinė Alzheimerio diena. Šį mėnesį plačiai organizuojamos įvairios akcijos ir renginiai.

Šia iniciatyva yra siekiama padidinti visuomenės informuotumą apie asmenų turinčių demenciją ir jų globėjų situaciją, mažinti su liga susijusią stigmą, prisidėti prie atviros visuomenės kūrimo, atliepti ligos prevencijos ir gyvenimo kokybės didinimo klausimus.

Alzheimerio dienos proga, rugsėjo 21 d. vakarą, purpurine spalva nušvis Vilniaus Karaliaus Mindaugo, Baltasis, Žaliasis ir Žvėryno tiltai; Vilniaus televizijos bokštas; Laisvės alėjos fontanas Kaune; Palangos koncertų salė; Jonavos Šviesos bokštas; Jonavos kultūros centro krašto muziejaus ir Jonavos viešosios bibliotekos pastatai; Šiaulių Prisikėlimo aikštėje esančios apžvalgos aikštelės siena.

Alzheimerio dienos minėjimą Lietuvoje organizuoja Asociacija „Demencija Lietuvoje“.

 

Rugsėjo mėn. Asociacija „Demencija Lietuvoje“ organizuoja įvairius su demencijos tema susijusius renginius. Daugiau informacijos apie Alzheimerio ligos mėnesio renginių programą – https://demencijalietuvoje.org/alzheimerio-menesio-programa-kalbekime-apie-demencija/

 

Sekite veiklą ir dalinkitės grotažymėmis #pazinkAlzheimeri #pazinkdemencija pažymėtomis žinutėmis socialiniuose tinkluose:

Facebook: www.facebook.com/demencijalietuvoje

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/dementia-lithuania

Twitter: https://twitter.com/DementiaLt

Instagram: https://www.instagram.com/dementia_lithuania/