Renginio data:

2020-02-22

Laikas:

14:00 - 17:00

Renginio vieta:

Meno galerija

Iki renginio liko:

Bilieto kaina:

35

Informacija:

(8 349) 518 68

Kasos darbo laikas:

Pir - Pen: 15:00 - 18:00
2 val. iki renginio pradžios - savaitgaliais ir švenčių dienomis

Dalintis Facebook:

Gintarei Tilūnaitei ir Karolis Greiciūnas Kviečia į Piu Arte!

Gintarei Tilūnaitei ir Karolis Greiciūnas Kviečia į Piu Arte!

Renginio aprašymas

Piu Arte – tai erdvė, kurioje kiekvienas gali išreikšti save tapyboje, paleisti visas susikaupusias emocijas ir išlaisvinti savo užslėptą gebėjimą kurti. Jaukioje, įkvėpimui sukurtoje aplinkoje, kviečiame jus su jūsų mažosiomis atžalomis tapti mūsų laisvalaikio praleidimo dalimi. Tad paimkite į rankas teptukus ir pasinerkite kartu su mumis į spalvų ir potepių žaismą.

Kviečiame prisijungti prie šio unikalaus laiko praleidimo būdo, kurio metu:
Pasirūpinsime harmoninga atmosfera;
Supažindinsime su menui skirtomis priemonėmis.
Apžvelgsime tapybos subtilybes ir technikas;
Suteiksime visas kūrybai reikalingas priemones.
Menas tai yra laisvės pojūtis. Kartu mes žengsime į nepažabotų įspūdžių bei bendravimo pasaulį. Na, o renginio metu nutapyti paveikslai bus jums dovana, nes kiekvienas sukursime po meno kūrinį.

Apie menininkus:

Gintarei Tilūnaitei savęs išraiška yra pagrindinė varomoji jėga. Jos kūryboje atsispindi daugybė spalvų, kurios yra tarsi raktas į drąsią asmenybę. Menininkė nevengia meno pagalba žiūrovo sutrikdyti, mat pagrindinė tapybos misija – paliesti žmogų per jausmų prizmę. Būtent todėl Gintarės Tilūnaitės kūryboje daugiausia dėmesio yra skiriama: aistrai, meilei, pykčiui, nerimui, paslapčiai, tylai, ramybei, kurią keičia chaosas.

Karolis Greiciūnas yra vienas iš pasaulyje geriausiu pripažintu realizmo virtuozų. Šis dailininkas yra specialistas savo srityje, naudojantis ypatingai retas technikas. Karolis savo stilių vadina aukštos rezoliucijos tapyba, savo atsidavimu tapybai ir aistra jis priverčia suabejoti žiūrovus, ir stabtelėti, ir pasvarstyti ar tai- ne nuotrauka. Pagrindinis menininko kredo yra: „Svarbiausia ne tobulybė, bet judėjimas į priekį".

Užsiėmimų trukmė 3 val. Kaina – 35eur.