Renginio data:

2020-10-18

Laikas:

18:00 - 19:00

Renginio vieta:

Didžioji salė

Iki renginio liko:

Bilieto kaina:

6.00-13.00

Informacija:

(8 349) 518 68

Kasos darbo laikas:

Pir - Pen: 15:00 - 18:00
2 val. iki renginio pradžios - savaitgaliais ir švenčių dienomis

Rinktis bilietus
Dalintis Facebook:

Simfoninis koncertas „LVSO PRISTATO: OPERŲ ARIJOS IR DUETAI JONAVOJE“

Simfoninis koncertas „LVSO PRISTATO: OPERŲ ARIJOS IR DUETAI JONAVOJE“

Renginio aprašymas

Gražiausios G. Rossini, G. Verdi, Ch. Gounod, W. A. Mozart ir kt. operų arijos

Ona Kolobovaitė, sopranas

Liudas Mikalauskas, bosas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, šį rudenį atvyksta į Jonavą. Čia orkestras kartu su visų mylimais operos solistais Ona Kolobovaite ir Liudu Mikalausku klausytojams atliks pasaulinio operos lobyno šedevrus: Gioachino Rossini, Giuseppe‘s Verdi, Giacomo Puccini, Gaetano Donizetti, Charles‘o Gounod, Wolfgango Amadeus Mozarto ir Antoníno Dvořáko gražiausias operų arijas.

Ona Kolobovaitė – žavi ir talentinga operos solistė, 2010 m. baigusi studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Sigutę Stonytę. Dar 2009 m. O. Kolobovaitė nugalėjo auksinio balso konkurse „Triumfo arka“, vėliau sukūrė vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Giedriaus Kuprevičiaus miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“ ir kitur. Jos kolega scenoje Liudas Mikalauskas – vienas įžymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų, savo išskirtiniu balso tembru ir artistiškumu pelnęs didžiulę publikos meilę. L. Mikalauskas 2011 m. baigė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete bei Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, yra tapęs 12-os tarptautinių dainininkų konkursų „Grand Prix“ ir I-ųjų vietų laureatu. 2006 m. buvo apdovanotas LR Kultūros ministerijos premija „Už geriausią profesionaliojo meno debiutą“. 2007 m. stažavosi Didžiojoje Britanijoje Karališkajame Velso muzikos ir dramos koledže. Nuo 2016 m. L. Mikalauskas yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas, įvairiuose spektakliuose paruošęs 15 skirtingų vaidmenų. Taip pat dainuoja Kauno muzikiniame teatre bei yra kviestinis kitų Lietuvos muzikinių teatrų solistas.

Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui diriguos vienas ryškiausių Lietuvos menininkų, Nacionalinės premijos laureatas profesorius maestro Gintaras Rinkevičius. Maestro G. Rinkevičius jau daugiau nei trisdešimtį metų yra savo įkurto Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas, nuo 2017 m. taip pat vadovauja Liepojos simfoniniam orkestrui.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:
• Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
• Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
• Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.UAB „Tiketa“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.