• Žeimių g. 15, LT-55158, Jonava

  • (8 349) 518 48

  • (8 349) 518 48

  • info@jkc.lt

  • www.jkc.lt

Sergejus Jefimenka

Direktorius

(8 349) 518 48

direktorius@jkc.lt

Jurgita Serapinė

Direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai

(8 687) 84498

jurgita.serapine@jkc.lt

Gintautas Masteika

Direktoriaus pav. bendriems ir ūkio reikalams

(8 687) 81608

gintautas.masteika@jkc.lt

Karolina Petrenčiuk-Naujokienė

Administratorius

(8 611) 496 42  

karolina@jkc.lt

Ieva Kuodelytė-Saudargienė

Renginių režisierė

(8 637) 845 54

ieva@jkc.lt

Jovita Rutkauskaitė

Etnokultūros specialistė

(8 603) 929 53

jovita@jkc.lt

Jolita Driukienė (Motinystės atostogos)

Renginių režisierė

(8 641) 52012

jolita.driukiene@jkc.lt

Informacijos ir komunikacijos vadybininkė Lina Venckaitienė (8 687) 18204 lina@jkc.lt
Parodų koordinatorė Renata Kuliešienė (8 657) 76321

renata.kuliesiene@jkc.lt

galerija@jkc.lt

Garso operatorius Valentinas Strakalaitis (8 607) 63149 valentinas.strakalaitis@jkc.lt
Dėl prekybos renginiuose Karolina Petrenčiuk-Naujokienė (8 611) 496 42 prekyba@jkc.lt
Šviesos operatorius Marius Šipavičius (8 670) 14602 cipased@yahoo.com
Scenografė-maketuotoja Dovilė Grybienė

(8 665) 18787

dovile@jkc.lt

Ūkio apskaitos specialistė

Genutė Januškaitė

(8 671) 53368

januskaite.genute@jkc.lt

Ūkio priežiūros specialistas

Veslavas Talejūnas

(8 611) 59905
Teatro skyriaus vadovas

Gediminas Gutauskas

(8 621) 56134

gediminasgut@gmail.com

Krašto skyriaus vadovė

Daiva Petrikėnienė (8 675) 60935 daiva87@gmail.com

Turizmo informacijos centro vadovė

Vijolė Šadauskienė (8 615) 20357 jonavos.tic@gmail.com
Čičinų k. c. vadovė Loreta Ratautienė (8 606) 75462

basetle@gmail.com

Šveicarijos k. c. vadovė Danutė Jurgickienė (8 672) 60457 duncite@gmail.com

Juškonių k. c. vadovė

Rima Blažienė

(8 611) 49676

rima.marius.blaziai@gmail.com
Šilų k. c. renginių organizatorė

Rūta Liutkevičienė

(8 658) 02683

rutatarleckaite@gmail.com

Kulvos k. c. vadovė

Virginija Petrenčiuk

(8 607) 69554

rigvinija@gmail.com

Liepių k. c. vadovė-meno vadovė Modesta Korepina

(8 656) 17414

mtamulionyte@gmail.com

Panoterių k. c. vadovė

Janina Adomaitienė

(8 683) 25428

janina.adomaitiene@gmail.com

Ruklos k. c. vadovas Laurynas Trimonis

(8 607) 62789

rukloskc@gmail.com

Upninkų k. c. vadovė Kristina Krikščiūnienė

(8 602) 74576

kriksciuniene.kristina@gmail.com

Bukonių k. c. vadovė

Karolina Petrenčiuk-Naujokienė

(8 654) 05435

karolina.petrenciuk@gmail.com

Kasa

(8 349) 51868

Budintys

(8 675) 17935

Informacija atnaujinta 2021-04-08

Informacija atnaujinta 2021-03-17