• Žeimių g. 15, LT-55158, Jonava

  • (8 349) 518 48

  • (8 349) 518 48

  • info@jkc.lt

  • www.jkc.lt

Sergejus Jefimenka

Direktorius

(8 349) 518 48

direktorius@jkc.lt

Jurgita Serapinė

Direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai

(8 687) 84498

jurgita.serapine@jkc.lt

Gintautas Masteika

Direktoriaus pav. bendriems ir ūkio reikalams

(8 687) 81608

gintautas.masteika@jkc.lt

Karolina Petrenčiuk-Naujokienė

Administratorius

(8 611) 496 42  

karolina@jkc.lt

Ieva Kuodelytė-Saudargienė

Renginių režisierė

(8 637) 845 54

ieva@jkc.lt

Jovita Rutkauskaitė

Etnokultūros specialistė

(8 603) 929 53

jovita@jkc.lt

Jolita Driukienė (atostogose vaikui prižiūrėti)

Renginių režisierė

(8 641) 52012

jolita.driukiene@jkc.lt

Informacijos ir komunikacijos vadybininkė Lina Venckaitienė (8 687) 18204 lina@jkc.lt
Parodų koordinatorė Renata Kuliešienė (8 657) 76321

renata.kuliesiene@jkc.lt

galerija@jkc.lt

Garso operatorius Valentinas Strakalaitis (8 607) 63149 valentinas.strakalaitis@jkc.lt
Dėl prekybos renginiuose Karolina Petrenčiuk-Naujokienė (8 611) 496 42 prekyba@jkc.lt
Šviesos operatorius Marius Šipavičius (8 670) 14602 cipased@yahoo.com
Scenografė-maketuotoja Dovilė Grybienė

(8 665) 18787

dovile@jkc.lt

Ūkio apskaitos specialistė

Genutė Januškaitė

(8 671) 53368

januskaite.genute@jkc.lt

Ūkio priežiūros specialistas

Veslavas Talejūnas

(8 611) 59905 -
Teatro skyriaus vadovas (atostogose vaikui prižiūrėti)

Gediminas Gutauskas

(8 621) 56134

gediminasgut@gmail.com

Krašto muziejaus skyriaus vadovė (atostogose vaikui prižiūrėti)

Daiva Petrikėnienė (8 675) 60935 daiva87@gmail.com

Turizmo informacijos centro vadovė

Vijolė Šadauskienė (8 615) 20357 jonavos.tic@gmail.com
Čičinų filialo vadovė Loreta Ratautienė (8 606) 75462

basetle@gmail.com

Čičinų filialo meno vadovė Audra Noreikaitė (8 607) 86412

norardua@yahoo.com

Šveicarijos filialo vadovė Danutė Jurgickienė (8 672) 60457 duncite@gmail.com
Šveicarijos filialo meno vadovė Dalia Toločkienė

(8 698) 02753

(8 611) 54894
-

Juškonių filialo vadovė (nėštumo atostogose)

Rima Blažienė

(8 611) 49676

rima.marius.blaziai@gmail.com

Juškonių filialo meno vadovė

Šilų filialo renginių organizatorė

Rūta Liutkevičienė

(8 658) 02683

rutatarleckaite@gmail.com

Kulvos filialo vadovė

Virginija Petrenčiuk

(8 607) 69554

rigvinija@gmail.com

Liepių filialo vadovė-meno vadovė Modesta Korepina

(8 656) 17414

mtamulionyte@gmail.com

Panoterių filialo vadovė

Janina Adomaitienė

(8 683) 25428

janina.adomaitiene@gmail.com

Panoterių filialo meno vadovė

Leonora Veselkienė

(8 652) 84347

vosilka@auto.lt

Panoterių filialo renginių organizatorė (atostogose vaikui prižiūrėti)

Joana Jankauskienė

(8 689) 54367

j.lapinskaite@yahoo.com

Panoterių filialo renginių organizatorė

Rita Pilypienė

(8 683) 95421

pienetau@gmail.com

Ruklos filialo vadovas Laurynas Trimonis

(8 607) 62789

rukloskc@gmail.com

Ruklos filialo mano vadovė Vilma Praškevičienė

8 659 16191

kaukute.vilma@gmail.com

Upninkų filialo vadovė Kristina Krikščiūnienė

(8 602) 74576

kriksciuniene.kristina@gmail.com

Upninkų filialo meno vadovas Justinas Diržinskas

(8 652) 76708

-

Upninkų filialo meno vadovė Laima Dobrovolskienė

(8 658) 06516

-

Bukonių filialo vadovė

Karolina Petrenčiuk-Naujokienė

(8 654) 05435

karolina.petrenciuk@gmail.com

Bukonių, Kulvos filialų meno vadovė

Valerija Degutienė

(8 656) 17938

valerija.d@super.lt

Meno vadovė Solveiga Maslauskaitė

(8 604) 40490

solvyte.k@gmail.com
Meno vadovas Elegijus Laimikis

(8 687) 57709

elegijus.laimikis@gmail.com
Meno vadovė Audra Noreikaitė

(8 607) 86412

norardua@yahoo.com
Meno vadovė Loreta Ratautienė

(8 621) 12764

basetle@gmail.com
Meno vadovas Aleksandras Dunis

(8 682) 14211

alexdunis@gmail.com
Meno vadovas Edvardas Ratautas

(8 687) 46483

-
Meno vadovė Virginija Verikienė

(8 670) 81351

verikienie@gmail.com
Meno vadovas Aristinas Guogis

(8 636) 88979

aristinas.aras@gmail.com
Meno vadovė Vilma Širkaitė

(8 657) 46809

versme46@gmail.com
Meno vadovė Rita Pilypienė

(8 683) 95421

pienetau@gmail.com
Meno vadovė Gerda Mykolaitienė

(8 682) 56543

gerda71@gmail.com
Meno vadovas Jonas Lamauskas                    

(8 698) 16173

lamus83@gmail.com
Koncertmeisterė Adrijana Juškevičienė

(8 670) 00801

adrijana.juskeviciene@gmail.com
Kasa

-

(8 349) 51868

-

Budintys

-

(8 675) 17935

-

Informacija atnaujinta 2021-03-17